• Dziś /-2°
  • Jutro /-1°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pogoda dla Gorzowa na święta Wielkanocne. Będzie ciepło i słonecznie

26 marca 2024, 10:16, Marcin Kluwak
Wszystko wskazuje na to, że zbliżające się wielkimi krokami Święta Wielkanocne będą wyjątkowo pogodne. Na termometrach będzie powyżej 20 stopni Celsjusza, a słońce będzie świecić!

To wymarzona pogoda na spacery, a nawet wycieczki całą rodziną poza miasto. Świąteczny weekend zapowiada się wyjątkowo pogodnie. Temperatura będzie wzrastać z dnia na dzień, aby w Gorzowie i okolicach w sobotę osiągnąć 23 stopnie. Będzie także słonecznie, co oznacza, że odczuwalna temperatura w słońcu może być jeszcze wyższa!

W Wielkanocną niedzielę pojawi się nieco chmur, a temperatura spadnie do 18 stopni Celsjusza - co wciąż jest bardzo przyzwoitą wartością. Podobnie będzie w Wielkanocny Poniedziałek. 1 kwietnia 2024 roku w Gorzowie i okolicach będzie pochmurno, ale nadal ciepło - nawet 17-18 stopni!

Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest bardzo niskie, co oznacza, że przełom marca i kwietnia będzie zachęcał do spacerów. Początek kwietnia będzie także dość ciepły. Co prawda czasami w nocy temperatura może spaść do 2-3 stopni, ale w ciągu dnia będzie 13-15 stopni!

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości