• Dziś /-2°
  • Jutro /-1°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Marek Halasz: Nadzieja dla północy lubuskiego

2 kwietnia 2024, 08:05, Artykuł promocyjny
W Sejmiku Województwa Marek Halasz pragnie być aktywnym rzecznikiem północy. Samorządy potrzebują szybkich i skutecznych interwencji w wielu kwestiach. Od dróg wojewódzkich, które często są w złym stanie, po brak ścieżek rowerowych i problemy z regionalną komunikacją kolejową.

Marek Halasz ma 39 lat, jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki świetnych dzieci.

Swoją pracą pokazuje doskonałą znajomość lokalnych problemów i skutecznie je rozwiązuje. Jest człowiekiem o dużej charyzmie i mnóstwem pomysłów na to, jak zawalczyć o północ województwa. Osobiście nie wierzy w wojnę północ-południe. Ma wielu politycznych przyjaciół z południa, ale wie, że w mijającej kadencji zabrakło aktywności radnych z północy. Oddanie głosu na Marka Halasza stanowi krok w przyszłość dla mieszkańców północnego województwa.

W Sejmiku Województwa przede wszystkim chce być aktywnym rzecznikiem północy województwa. Samorządy potrzebują szybkich i skutecznych interwencji w wielu sprawach, zaczynając od dróg wojewódzkich, które w wielu miejscach są w bardzo złym stanie, braku ścieżek rowerowych, aż po problemy z regionalną komunikacją kolejową, która wielokrotnie zawodzi pasażerów, oraz sprawy seniorów i organizacji pozarządowych.

Markowi Halaszowi bliskie jest wspieranie organizacji pozarządowych. Sam działa w kilku i wie, że są one bardzo ważnym aspektem rozwoju naszych wspólnot. Wiele pomysłów, które mogłyby aktywizować i integrować lokalne społeczności, nie może być zrealizowanych z powodu braku środków. Rozmawiając z mieszkańcami regionu, nie można pominąć pilnych inwestycji drogowych.

Jak na dość młodego człowieka zawodowo osiągnął już całkiem sporo. Jako wieloletni działacz PSL, dziś jest wiceszefem lubuskich struktur partii. Do niedawna wspierał wójta Zwierzyna na stanowisku jego zastępcy, był też radnym i Przewodniczącym Rady Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego. Dziś pełni funkcję dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddziału Terenowego w Gorzowie Wlkp. To dla niego nowe wyzwanie, ale wierzy, że zdobyte dotychczas doświadczenie zawodowe pozwoli mu rzetelnie wykonywać swoje obowiązki. Prywatnie za duży sukces uważa fakt, że aktywność zawodową i społeczną udaje mu się pogodzić z byciem mężem i ojcem. Nie ma piękniejszego uczucia dla rodzica, niż kiedy patrzy, jak jego dziecko podziela te same pasje. Stara się spędzać dużo czasu z bliskimi. Wspólnie jeżdżą między innymi na rowerach. Od lat aktywnie, całą rodziną angażują się także w WOŚP.

Wielką pasją Marka Halasza jest muzyka. Od dziecka gra na saksofonie i sprawia mu to wiele radości. Brał udział w wielu projektach muzycznych. Obecnie gra w Polskim Zespole Ludowym. Wolne chwile spędza na czytaniu książek. Bardzo lubi również jeździć na rowerze i zwiedzać nasz region na nim.

Głosując na Marka Halasza, wybieramy nadzieję dla Północy!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie Marka Halasza, możesz odwiedzić stronę jego kampanii wyborczej. Numer 1 na liście do sejmiku województwa to Marek Halasz. Trzecia Droga to Polska 2050 i PSL. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości