• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Zagłosuj na przedszkolaków z Gorzowa. Pomóż im wygrać ogródek warzywny

26 marca 2024, 09:17, Anna Kluwak
fot. Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 9 "Na Zielonym Wzgórzu"
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 9 "Na Zielonym Wzgórzu" w Gorzowie bierze udział w wyjątkowym konkursie przygotowanym przez firmę Electrolux. Nagrodą główną jest ogródek warzywny, który zostanie utworzony na terenie placówki. Głosowanie trwa do 11 kwietnia.

W konkursie "Ogródki ze smakiem" organizowanym przez firmę Electrolux bierze udział pod 100 przedszkoli z całego kraju, w tym Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 9 "Na Zielonym Wzgórzu" w Gorzowie.

Nagrodą główną w konkursie jest stworzenie ogródka warzywnego na terenie placówki. Spośród 10 przedszkoli z największą liczbą głosów, komisja konkursowa wybierze 5 placówek, na terenie których stworzymy ogródki warzywne, oraz 5 przedszkoli, które otrzymają zestawy mini ogródków warzywnych. Warunkiem udziału w konkursie było przedstawienie pomysłu na wykorzystanie ogródka warzywnego w zajęciach edukacyjnych przedszkola.

Pomóż przedszkolakom z Gorzowa wygrać ogródek warzywny

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosiła się jedna z mam, która prosi o pomoc w nagłośnieniu konkursu. - Jestem mamą dziewczynki, która uczęszcza do Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 9 w Gorzowie, Od kilku dni nasze przedszkole walczy o super ogródek, który możemy wygrać od firmy Elektrolux, jednak potrzebujemy trochę pomocy w nagłośnieniu tej akcji, bo sami nie damy rady. Żeby oddać głos trzeba tylko wejść na stronę i poświęcić chwilę. Prosimy o wsparcie, aby dotrzeć do większego grona osób – podkreśla pani Paula, mam dziewczynki.

Do głosowania na maluchy z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 9 w Gorzowie zachęca również społeczniczka Agnieszka Kosacka, która codziennie przypomina o oddawaniu głosów. To od nas wszystkich zależy czy dzieci przejdą do kolejnego etapu konkursu i wygrają ogródek warzywny.

Głosować na dzieci z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 9 w Gorzowie można TUTAJ. Głosowanie trwa do 11 kwietnia. Codziennie można oddać tylko jeden głos, który należy potwierdzić za pomocą konta na facebooku.

Obecnie na 1 miejscu znajduje się przedszkole z Rudy Śląskiej, które ma 1404 głosów. Z kolei przedszkolaki z Gorzowa znajdują się na 8 miejscu, mając na swoim koncie 515 głosów.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości