Ostatni dzień turnieju w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby okazał się niezwykle udany dla Samuela Kulczyckiego. Najpierw pokonał w półfinale Jakuba Dyjasa, czterokrotnego mistrza Polski z lat 2022-23, 4:3, a następnie w finale Macieja Kubika 4:1.
W konkurencji deblowej złoto przypadło duetowi Samuel Kulczycki/Maciej Kubik, którzy pokonali w finale trzykrotnych mistrzów kraju, Konrada Kulpę i Tomasza Kotowskiego, wynikiem 3:1.
W mikście najlepsi okazali się Marek Badowski i Natalia Bajor. W decydującym spotkaniu pokonali duet Katarzyna Węgrzyn/Tomasz Kotowski 3:1.
Oto szczegółowe wyniki:
- Finał singla: Samuel Kulczycki – Maciej Kubik 4:1 (-2,4,7,9,6)
- Półfinały singla:
- Samuel Kulczycki – Jakub Dyjas 4:3 (9,-7,4,14,-9,-5,5)
- Maciej Kubik – Marek Badowski 4:1 (-6,12,5,8,8)
- Finał debla: Maciej Kubik/Samuel Kulczycki – Konrad Kulpa/Tomasz Kotowski 3:1 (7,8,-6,3)
Napisz do nas przez Messengera, WhatsAppa lub wyślij zgłoszenie. Możesz zostać anonimowy.
Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |