• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Siatkarskie zakończenie sezonu w Arenie Gorzów. Stilon zmierzy się z liderem tabeli

20 marca 2024, 13:03, Anna Kluwak
fot. Karol Korniak/Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów
Przed nami ostatni domowy mecz siatkarzy Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów, który zostanie rozegrany w Arenie Gorzów. Na zakończenie sezonu Stilon Gorzów zmierzy się z liderem tabeli, drużyną CUK Anioły Toruń. Mecz w niedzielę 24 marca o godz. 17. Wstęp bezpłatny dla osób do 18 roku życia, bilety dla dorosłych w cenie 20 zł.

W ramach 22 kolejka siatkarskiej II ligi mężczyzn, siatkarze Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów rozegrają ostatni domowy mecz, który odbędzie się w niedzielę 24 marca o godz. 17 w Arenie Gorzów. Niebiesko-białym pomimo zaciętej walki przez cały sezon nie udało się awansować do fazy play-off. Dlatego też najbliższe spotkanie będzie okazją do pożegnania się z kibicami.

Siatkarze Stilonu Gorzów zagrają w Arenie Gorzów. Zmierzą się z drużyną CUK Anioły Toruń

Rywalem niebiesko-białych będzie lider tabeli, zespół CUK Anioły Toruń. Siatkarze z Torunia są zdecydowanym faworytem spotkania - na 21 rozegranych meczów, ponieśli tylko jedną porażkę. Z kolei Stilon Gorzów zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 38 punktów – ma na swoim koncie 12 zwycięstw i 9 porażek.

Zmianą dla kibiców jest to, że tym razem wstęp do Areny Gorzów będzie płatny. Osoby dorosłe będą musiały kupić cegiełkę w cenie 20 zł. Z kolei osoby do 18 roku będą miały wstęp bezpłatny, należy mieć przy sobie legitymację szkolną. Kasy będą otwarte od godz. 15.30.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości