• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Próbował ugasić pożar w piwnicy. Podtruł się dymem

18 marca 2024, 13:09, Anna Kluwak
fot. Marcin Kluwak
W piwnicy jednego z domów przy ul. Błotnej doszło do pożaru. Mężczyzna, który próbował ugasić samodzielnie pożar przed przybyciem na miejsce straży pożarnej, podtruł się dymem. Został przekazany załodze pogotowia i zabrany do szpitala.

W poniedziałek 18 marca o godz. 12.27 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze przy ul. Błotnej w Gorzowie. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej oraz pogotowie ratunkowe.

- Doszło do pożaru w piwnicy jednego z budynków. Z pieca wypadł żar, przez co doszło do pożaru i dużego zadymienia. Zanim na miejsce dotarły zastępy straży pożarnej, właściciel próbował samodzielnie gasić ogień, przez co podtruł się dymem – mówi Karol Brzozowski, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Sytuacja na miejscu została szybko opanowana przez strażaków. Natomiast poszkodowany mężczyzna, który podtruł się dymem, został przekazany pod opiekę załodze pogotowia i zabrany do szpitala.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości