• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Gorzów: Ukradli koła ratunkowe z bulwaru. Zrobili to "dla zabawy"

18 marca 2024, 12:06, Anna Kluwak
fot. KMP Gorzów
Dzięki kamerom miejskiego monitoringu policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli koła ratunkowe z bulwaru w Gorzowie. Mężczyźni w wieku 17 i 23 lat tłumaczyli się, że koła zabrali dla zabawy. Zostali ukarani mandatami w wysokości 500 zł.

W niedzielę 17 marca przed godz. 22 operator kamer miejskiego monitoringu zauważył dwóch mężczyzn, którzy szli przez centrum miasta z kołami ratunkowymi, identycznymi jak te, które znajdują się na nadwarciańskim bulwarze.

Na miejsce został wysłany policyjny patrol, który przy ul. Chrobrego zatrzymał dwóch mężczyzn z kołami ratunkowymi. - Mężczyźni w wieku 17 i 23 lat zostali wylegitymowani. Jak tłumaczyli w rozmowie z policjantami, koła ratunkowe zabrali dla zabawy. Dokładnie wskazali funkcjonariuszom, gdzie wcześnie się znajdowały. Na szczęście nie zostały uszkodzone i mogły wrócić na miejsce – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Chociaż koła wróciły na bulwar, to 17 i 23-latka nie ominęła jednak kara. Obaj mężczyźni zostali ukarani mandatami po 500 zł.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości