• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

20 stopni na termometrach w Gorzowie? Takie temperatury już niebawem!

18 marca 2024, 10:34, Oprac.: Marcin Kluwak
Długoterminowe prognozy pogody pokazują, że jeszcze przez kilka dni - także w pierwszy dzień wiosny, pogoda nie będzie zbyt łaskawa. Ale wiemy też, kiedy na własnej skórze poczujemy prawdziwą wiosnę. Już niedługo, w ciągu dnia termometry pokażą 20-21 stopni!

Przedwiośnie w tym roku jest wyjątkowo ciepłe, w lutym mieliśmy rekordowe temperatury. Teraz przyszło zapowiadane ocieplenie, ale to już ostatnie tchnienia zimy 2023/24. Długoterminowe prognozy pogody pokazują, że będzie tylko lepiej, a już pod koniec następnego tygodnia, na przełomie marca i kwietnia na termometrach zobaczymy nawet 20-21 stopni. W pełnym słońcu będzie jeszcze cieplej!

Zanim to jednak nastąpi, czeka nas kilka dni z temperaturami od 10 do 13 stopni Celsjusza. Tak będzie od środy. Na niebie będzie gościć słońce na zmianę z chmurami, a w piątek, 22 marca czeka nas dzień z intensywnymi opadami deszczu.

Piękne pogodne Święta Wielkanocne. W Gorzowie będzie nawet 20 stopni ciepła

To jednak koniec złych wiadomości, bo na horyzoncie widać już znaczne ocieplenie i prawdziwą wiosnę, na którą wszyscy czekamy już z utęsknieniem. Od środy - 27 marca temperatura będzie szybko i zdecydowanie piąć się do góry, żeby już przed weekendem osiągnąć wartości około 20-21 stopni. Święta Wielkanocne mogą być w tym roku wyjątkowo ciepłe i pogodne!

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości