• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Tragiczny finał poszukiwań 45-latka z Gorzowa. Mężczyzna nie żyje

12 marca 2024, 20:14
fot. OSP Santocko
Policjanci wraz ze strażakami od poniedziałkowe wieczora prowadzili poszukiwania 45-letniego Karola z Gorzowa. Przeczesywane były lasy w rejonie Kłodawy i Łośna. Niestety finał poszukiwań jest tragiczny, zostało odnalezione ciało mężczyzny.

W poniedziałek 11 marca o godz. 20.12 służby zostały postawione na nogi z powodu zaginięcia 45-letniego Karola, mieszkańca Gorzowa. Policjanci wspólnie ze strażakami przeszukiwali las w rejonie Łośna.

We wtorek 12 marca po godz. 8 rano poszukiwania zostały wznowione. Służby przeczesywały lasy w okolicach Łośna i Kłodawy. W działania poszukiwawcze były zaangażowane duże siły i środki.

Niestety finał poszukiwań jest tragiczny. Po godz. 20 Komenda Miejska Policji w Gorzowie poinformowała, że odnaleziono ciało poszukiwanego 45-letniego Karola.

- Poszukiwania 45-letniego mieszkańca Gorzowa zostały zakończone odnalezieniem jego ciała. Wszelkie okoliczności będą wyjaśniane przez funkcjonariuszy - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Według nieoficjalnych informacji mężczyzna popełnił samobójstwo. Jego ciało zostało odnalezione w kompleksie leśnym. Mężczyzna był emerytowanym policjantem. Wcześniej pełnił służbę w Komisariacie Policji II w Gorzowie, gdzie był dzielnicowym.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości