• Dziś 27°/17°
  • Jutro 27°/16°
  • Pojutrze 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Elektro Jahn GmbH & Co. KG „U nas znajdziesz wymarzoną pracę”

12 marca 2024, 09:18, Artykuł partnera
Elektro Jahn działa tuż przy granicy polsko - niemieckiej. Jeden z głównych oddziałów firmy mieści się właśnie we Frankfurcie nad Odrą. Przedsiębiorstwo Od ponad 30 lat współpracuje ze swoimi klientami, głównie z Berlina i Brandenburgii. Dynamiczny i wykwalifikowany zespół działa w obszarach instalacji elektrycznych, prefabrykacji szaf rozdzielczych, instalacji oświetlenia ulicznego, technologii wykrywania zagrożeń i technologii informacyjnych posługując się mottem "kontakty łączą".

Elektro Jahn GmbH & Co. KG stawia na współpracę z polskimi szkołami.

Na początku roku firma podpisała umowę o współpracę z Zespołem Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie. Uczniowie szkoły będą uczestniczyć w praktykach organizowanych przez Elektro Jahn. Wkrótce firma zamierza podpisać kolejne listy intencyjne z następnymi szkołami branżowymi na terenie Województwa Lubskiego.

Elektro Jahn GmbH & Co. KG poszukuje polskich pracowników.

Firma jest stworzona dla polskich pracowników. Bliskość granicy powoduje, że mieszkając w Polsce, można z powodzeniem pracować w Niemczech. Dla wykwalifikowanych pracowników, dla których problemem może być odległość – firma oferuje zakwaterowanie! Już teraz w Elektro Jahn pracują osoby właśnie z Polski.

Jesteś ambitny i szukasz dla siebie rozwoju zawodowego? Jeżeli, któryś z tematów jest Tobie szczególnie bliski: elektromobliność, smartdom, systemy alarmowe, szafy rozdzielcze, instalacje elektryczne. Zapraszamy do Elektro Jahn! Nowoczesny zakład tuż przy granicy z Polską!

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, dobrą atmosferę i możliwość realizacji zawodowych ambicji.

Zainteresowany?

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

ELEKTRO JAHN GmbH & Co. KG

Otto-Hahn-Str. 22 | 15236 Frankfurt nad Odrą

lub e-mailem na adres: kontakt@elektro-jahn.de

Aktualne oferty pracy znajdziesz w języku polskim na stronie www

https://www.elektro-jahn.de/pl/

Zapraszamy również na polski profil facebookowy firmy:

Elektro Jahn GmbH & Co. KG - Polska

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości