• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20
Wiadomości

Czołówka BMW i busa koło Gorzowa

11 marca 2024, 21:31, Anna Kluwak
fot. Anna Kluwak
W poniedziałkowy wieczór w Kłodawie koło Gorzowa doszło do wypadku. Kierujący samochodem marki BMW z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas, gdzie czołowo zderzył się z busem marki mercedes. Dwie osoby zostały poszkodowane, droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

W poniedziałek 11 marca o godz. 21.14 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Gorzowskiej w Kłodawie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i dwie karetki pogotowia.

Doszło tam do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki BMW i busa marki mercedes. BMW jechało od strony Gorzowa w kierunku centrum Kłodawy, natomiast bus poruszał się w stronę Gorzowa. Jak wynika z relacji świadków, kierowca BMW w pewnym momencie z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas, gdzie czołowo zderzył się z mercedesem. Siła uderzenia była bardzo duża. 

Dwie osoby zostały ranne - to kierowcy obu pojazdów, trafili pod opiekę pogotowia. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/5 Czołówka BMW i busa w Kłodawie

1/5 Czołówka BMW i busa w Kłodawie

2/5 Czołówka BMW i busa w Kłodawie

2/5 Czołówka BMW i busa w Kłodawie

3/5 Czołówka BMW i busa w Kłodawie

3/5 Czołówka BMW i busa w Kłodawie

4/5 Czołówka BMW i busa w Kłodawie

4/5 Czołówka BMW i busa w Kłodawie

5/5 Czołówka BMW i busa w Kłodawie

5/5 Czołówka BMW i busa w Kłodawie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości