• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20
Wiadomości

Gorzów: Niewybuch odnaleziony w parku Czechówek

11 marca 2024, 08:46, Anna Kluwak
fot. czytelnik
Osoba spacerująca w niedzielę po parku Czechówek w Gorzowie odnalazła niewybuch. Okazało się, że jest to pocisk z czasów II wojny światowej. Na miejscu są policjanci, którzy zabezpieczają teren do czasu przyjazdu saperów.

- W parku Czechówek patrole policyjne na zmianę czegoś pilnują. Kiedyś w tym miejscu został odnaleziony niewybuch z II wojny światowej. Możliwe, że kolejny się odsłonił – napisał czytelnik Daniel.

Okazało się, że w niedzielę 10 marca osoba spacerująca po parku odnalazła na jego terenie niewybuch. Na miejsce został wysłany policyjny patrol, który zabezpieczył miejsce przed postronnymi osobami.

- Na terenie parku został odnaleziony kilkunastocentymetrowy pocisk z czasów II. Na miejscu są policjanci, którzy zabezpieczają teren do momentu przyjazdu saperów – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości