• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Pięć bramek w Kluczborku. Aż trzy padły w samej końcówce

9 marca 2024, 19:22, Marcin Kluwak
Fot. Karol Korniak, Źródło: FB/StilonGorzow
Stilon Gorzów przegrywa wyjazdowe spotkanie z MKS Kluczbork. Przez większą część spotkania podopieczni trenera Maliszewskiego nie mogli znaleźć drogi do bramki Szczerbali. Udało się to w samej końcówce i to dwukrotnie.

Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył już w 22 minucie z rzutu karnego Patryk Wiszniowski. Drugą w 62 minucie Dawid Wojtyra. Przy stanie 2:0, w 84 minucie sędzia odgwizdał drugiego karnego w tym meczu. Naprzeciwko Szczerbali stanął Adrian Łuszkiewicz, który zdobył pierwszą bramkę dla Stilonu.  

Dwie minuty później, trzecią bramkę dla MKS-u, wydawałoby się - stawiająca ostatecznie kropkę nad i  - zdobył Michał Maj. Przy stanie 3:1 i na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry, MKS mógł być już pewny zwycięstwa.

Nikt jednak nie przewidział, że to nie koniec bramek w tym meczu. W 90 minucie spotkania celnie po raz drugi Stilon trafia w światło bramki. Gola "rzutem na taśmę" zdobywa Damian Grudnik.

MKS Kluczbork - Solar Home Stilon Gorzów Wielkopolski 3:2 (1:0)

Bramki dla Stilonu: Adrian Łuszkiewicz 84 (k), Damian Grudnik 90

Bramki dla MKS: Patryk Wiszniowski 22 (k), Dawid Wojtyra 62, Michał Maj 86.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości