• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20
Wiadomości

Cyrk Juremix: Nowoczesne widowisko dla całej rodziny!

7 marca 2024, 20:45
Wysoki poziom sztuki cyrkowej, emocje na wyciągnięcie ręki i co ważne – bez udziału zwierząt! Cyrk Juremix to miejsce, gdzie magia cyrku spotyka się z nowoczesnością, tworząc niezapomniane widowisko, które warto zobaczyć na własne oczy.

Sztuka Cyrku na wysokim poziomie w Gorzowie

Cyrk Juremix to niezwykłe widowisko, które zaskoczy was swoją kreatywnością i talentem artystów. Bez udziału zwierząt, możecie być pewni, że wasza rozrywka opiera się na sztuce cyrkowej w jej najczystszej formie. Cyrk Juremix nie tylko prezentuje niesamowite umiejętności artystów, ale także angażuje widza w niezwykłe show, które pozostaje w pamięci na długo.

Jeśli oglądaliście program "Mam Talent!", to już wiecie, że w Cyrku Juremix spotkacie finalistów i półfinalistów tego znakomitego show. Ich umiejętności na scenie cyrku przeniosą was w świat magii i emocji, które trudno opisać słowami. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć ich występy na żywo!

Pokaz Elsy z Krainy Lodów dla najmłodszych

Dla najmłodszych widzów przygotowano specjalny pokaz z udziałem Elsy z Krainy Lodów. To prawdziwa sensacja, która sprawi, że dzieci zapomną o wszystkim innym i wraz z ulubioną bohaterką wyruszą w niezwykłą przygodę!

TikTokerka Dominiką Turek-Dmitriev jako Harley Quinn

Na naszej scenie wystąpi także popularna TikTokerka Dominika Turek-Dmitriev w roli Harley Quinn! To wydarzenie, którego nie możecie przegapić. Jej niezwykły talent i charyzma sprawią, że ten wieczór będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Gimnastyka, Iluzja, Hula-hop i wiele innych atrakcji

Cyrk Juremix to nie tylko pokazy artystyczne. To także gimnastyka na sztrabatach, iluzja, hula-hop i wiele innych atrakcji, które zaskoczą was swoim poziomem i kreatywnością.

Czekamy na Was w Gorzowie Wielkopolskim!

Data: 12-13 marca Godzina: 17:00 Miejsce: ulica Górczyńska - obok Lidla

Nie zwlekajcie z decyzją! Cyrk Juremix to niezapomniana przygoda dla całej rodziny. Przyjdźcie i dołączcie do naszego magicznego świata już teraz!

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości