• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Gorzów: Dziecko razem z psem utknęło w windzie pomiędzy piętrami

7 marca 2024, 20:07, Anna Kluwak
fot. czytelniczka Agnieszka
Strażacy interweniowali w bloku przy ul. Kochanowskiego w Gorzowie. W windzie pomiędzy piętrami utknął 10-letni chłopiec razem z psem. Wszystko przez to, że zwierzakowi zaklinowała się łapa. Na szczęście strażacy uwolnili dziecko oraz psa i skończyło się tylko na strachu.

W czwartek 7 marca o godz. 18.25 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o dziecku, które razem z psem utknęło w windzie w jednym z bloków przy ul. Kochanowskiego na os. Staszica w Gorzowie. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej.

Około 10-letni chłopiec wsiadł do windy razem z małym pieskiem. W pewnym momencie psiakowi wpadła łapa w przestrzeń, gdzie uruchamia się blokada. Łapa zwierzaka utknęła, a winda zatrzymała się pomiędzy 3 a 4 piętrem.

- Pomiędzy piętrami w windzie utknął chłopiec z psem. Zwierzakowi utknęła łapa w drzwiach, więc winda się zablokowała. Nie mógł sam uwolnić łapy psa i bezpiecznie wyjść – opowiada Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Na szczęście cała historia zakończyła się szczęśliwie. Dziecko wraz z psem zostało uwolnione z windy. Skończyło się tylko na strachu.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości