• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: IMGW ostrzega przed przymrozkami

6 marca 2024, 17:12, Anna Kluwak
fot. wxcharts.com/archiwum
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed przymrozkami w Gorzowie oraz na terenie całego województwa lubuskiego. Najbliższa noc to -6 stopni Celsjusza przy gruncie. Natomiast w piątek będzie jeszcze zimniej i temperatura spadnie do nawet -9 stopni Celsjusza.

Chociaż wiosna tuż, tuż, to w środę 6 marca Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed przymrozkami. Prognozowany jest spadek temperatury w najbliższych dniach i nocne przymrozki. Ostrzeżenie pierwszego stopnia obowiązuje od północy w czwartek 7 marca do godz. 8 w sobotę 9 marca.

Jak wynika z prognozy IMGW, w nocy ze środy 6 marca na czwartek 7 marca temperatura spadnie do około -3 stopni Celsjusza, przy gruncie wyniesie -6 stopni Celsjusza. Z kolei w nocy z czwartku 7 marca na piątek 8 marca temperatura wyniesie -5 stopni Celsjusza, a przy gruncie spadnie do nawet do -9 stopni Celsjusza. Natomiast w nocy z piątku 8 marca na sobotę 9 marca temperatura będzie oscylowała w granicach -2 stopni Celsjusza, a przy gruncie w okolicach -6 stopni Celsjusza.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości