• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

W Warcie odnaleziono zwłoki. To ciało poszukiwanego Dariusza?

6 marca 2024, 12:48, Anna Kluwak
fot. Lubuska policja
Podczas działań prowadzonych na rzece Warcie w rejonie Kłopotowa zostały odnalezione zwłoki mężczyzny. Jak ustalił portal gorzowianin.com, służby prawdopodobnie odnalazły zwłoki 29-letnigo Dariusza, który był poszukiwany od stycznia.

W środę 6 marca o godz. 9.51 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pomocy policji w Kłopotowie. Na miejsce została wysłana łódź z JRG1 oraz sekcja dronowa z OSP Bogdaniec.

Jak się okazało, strażacy wspólnie z policjantami sprawdzali rzekę Wartę w miejscu, gdzie w styczniu zaginął 29-letni Dariusz. Mężczyzna był widziany po raz ostatni 18 stycznia około godz. 17 nad zalewem Warty w miejscowości Kłopotowo.

Poszukiwania mężczyzny trwały ponad dwa tygodnie, ale nie przyniosły skutku, chociaż były prowadzone na bardzo dużą skalę. Mężczyzny szukało kilkadziesiąt osób, a do tego wykorzystano psy tropiące oraz drony i łodzie motorowe.

W rzece Warcie koło Gorzowa odnaleziono zwłoki mężczyzny

Służby postanowiły ponownie sprawdzić rzekę Wartę. Po kilku godzinach, w rejonie Kłopotowa odnaleziono w wodzie zwłoki mężczyzny. Jak ustalił portal gorzowianin.com, odnaleziony mężczyzna to prawdopodobnie poszukiwany od stycznia 29-letni Dariusz.

Na miejscu będzie pracował prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza. Ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości