• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Napis I love Stal stanął przed stadionem w Gorzowie

5 marca 2024, 11:51, Anna Kluwak
fot. Anna Kluwak
Stal Gorzów zdecydowała się ostateczną lokalizację napisu I love Stal. Wielkoformatowy napis został ustawiony przed głównym wejściem na stadion żużlowy im. Edwarda Jancarza w Gorzowie, tak aby każdy kibic idący na mecz mógł zrobić sobie zdjęcie na jego tle.

Jesienią ubiegłego roku Stal Gorzów wystartowała z kampanią wizerunkową "I love Stal", w ramach której znani gorzowianie tacy jak Dawid Kwiatkowski, Krzysztof „Jankes” Jankowski, Sebastian Świderski czy Dawid Andres promowali klub. W przestrzeni miejskiej pojawiły się bannery reklamowe. Już wtedy klub zapowiadał, że na terenie miasta zostanie ustawiony wielkoformatowy napis „I love Stal”.

Informacja o napisie wywołała spore emocje wśród mieszkańców Gorzowa, którzy komentowali w mediach społecznościowych, że zostanie szybko zniszczony, jak tylko zostanie ustawiony w przestrzeni miejskiej. Dlatego też przez ostatnie miesiące klub analizował, jakie miejsce będzie najlepszy na tego typu instalację przestrzenną.

Napis I love Stal przed stadionem żużlowym w Gorzowie

Jak się właśnie okazało, napis I love Stal został ostatecznie ustawiony przed głównym wejściem na stadion żużlowy im. Edwarda Jancarza przy ul. Śląskiej w Gorzowie. Każdy kibic idący na mecz będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z napisem na tle stadionu.

- Na ten moment jest to docelowa lokalizacja napisu. I love Gorzów znajduje się tuż przed kołowrotkami przy głównym wejściu na stadion – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Michał Wasilewski, rzecznik prasowy Stali Gorzów.

Co istotne, napis ufundował sponsor Stali Gorzów, firma Witnica Metal. Można było go zobaczyć po raz pierwszy podczas zakończenia sezonu żużlowego, który odbył się pod koniec października 2023 roku w Pszczewie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości