• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Cenne punkty Stali Gorzów w Legnicy. Horror w końcówce

2 marca 2024, 20:39, Marcin Kluwak
fot. Marcin Imański/Stal Gorzów
Fatalna gra w drugiej połowa wykonaniu Budimex Stali Gorzów o mało nie doprowadziła do kolejnej przegranej gorzowskich szczypiornistów. Przed rzutami karnymi gorzowian uchronił Igor Drzazgowski, który w ostatnich sekundach umieścił piłkę w bramce gospodarzy.

Na początku nic nie zapowiadało tak słabej drugiej połowy. Gorzowianie od samego początku bardzo dobrze weszli w to spotkanie. Jedyny remis, który był widoczny na tablicy wyników, to ten przy stanie 1:1. Od tego momentu rozpoczął się atak żółto-niebieskich na bramkę legniczan. Po kilkunastu minutach podopieczni trenera Oskara Serpiny prowadzili 2:8. Wówczas o czas poprosił szkoleniowiec Siódemki Miedź Legnica. Legniczanie zaczęli trochę lepiej grać w ataku, ale na niewiele się to zdało, bo wciąż koncertowo grali stalowcy. Do przerwy było 10:19.

Po zmianie stron ostro do ataku ruszyli legniczanie. Gorzowianie jakby stanęli w miejscu. Przez blisko 15 minut zdobyli zaledwie dwie bramki, podczas gdy gospodarze dziurawili bramkę, w której stał  Cezary Marciniak. Po 14 minutach drugiej połowy na tablicy wyników było 21:23, a w 50 minucie było już 24:24.

W końcówce to lepsi okazali się gorzowianie, którzy ostatecznie wygrali jedną bramką (27:28), którą zdobył w ostatnich sekundach Igor Drzazgowski. Drugą połowę tego spotkania gorzowianie przegrali 17:9.

Siódemka Miedź Huras Legnica Budimex Stal Gorzów 27:28 (10:19)

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości