• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Kia roztrzaskała się o latarnię

2 marca 2024, 17:31, Anna Kluwak
fot. Anna Kluwak
Na starej trójce w kierunku Myśliborza, tuż za zjazdem z ronda przy ul. Szczecińskiej i Złotego Smoka doszło do wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki kia na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą i roztrzaskał auto o latarnię. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W sobotę 2 marca o godz. 16.40 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na starej trójce w Gorzowie. Do zdarzenia doszło na zakręcie, około 100 metrów od ronda przy ul. Szczecińskiej i Złotego Smoka w kierunku Myśliborza. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Według wstępnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym marki kia jechał od ronda w kierunku Myśliborza. Na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na lewą stronę, gdzie na poboczu roztrzaskał samochód o latarnię.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Zniszczone zostało jedynie auto oraz latarnia, które została przechylona w stronę pola.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości