• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Chciał skoczyć z mostu Lubuskiego. Udana interwencja służb

29 lutego 2024, 11:20, Oprac. Marcin Kluwak
Źródło: lubuska policja
Postawił na nogi wszystkie służby ratunkowe w Gorzowie. W nocy, tuż po godzinie 3, pod alarmowy numer 112 wpłynęło zgłoszenie, że na „gzymsie” Mostu Lubuskiego w Gorzowie siedzi mężczyzna.

W czwartek (29 lutego) o godzinie 3:40 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim odebrał zgłoszenie, że na jednym z wiaduktów siedzi mężczyzna, który znajduje się w niebezpieczeństwie. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol, który potwierdził, że jego życie i zdrowie jest zagrożone. W takich chwilach liczy się każda sekunda, aby nie dopuścić do nieszczęścia drugiego człowieka.

O całej sytuacji policjanci poinformowali komisarza Łukasza Jakśa - Zastępcę Naczelnika Wydziału Sztab Policji Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, który szybko przyjechał na miejsce, gdzie podjął mediację z mężczyzną potrzebującym pomocy. Policjant z kilkunastoletnim doświadczeniem doskonale wiedział, jak rozmawiać z osobą znajdującą się w trudnej sytuacji. Po długiej rozmowie mężczyzna zaufał komisarzowi Łukaszowi Jaksiowi i zszedł z wiaduktu. Mężczyzna finalnie został przekazany załodze ratownictwa medycznego i trafił do szpitala pod opiekę specjalistów.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości