• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Audi rozbiło się o ciężarówkę na S3 koło Gorzowa

28 lutego 2024, 12:48, Anna Kluwak
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
Na drodze ekspresowej S3 na wysokości miejscowości Brzozowiec doszło do wypadku. Na pasie w kierunku Gorzowa kierujący samochodem osobowym marki audi zderzył się z pojazdem ciężarowym.

W środę 28 lutego o godz. 11.49 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na 101 km drogi ekspresowej S3 na wysokości miejscowości Brzozowiec. Do zdarzenia z udziałem osobowego audi A5 i ciężarówki doszło na pasie w kierunku Gorzowa. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej i policja.

Według wstępnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym marki audi podczas wyprzedzania stracił panowanie nad kierownicą, wpadł w poślizg i uderzył w znajdującą się na prawym pasie ciężarówkę.

Siła uderzenia była bardzo duża, co widać po zniszczeniach w audi. Cały przód i prawy bok osobówki jest skasowany. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Prawy pas w miejscu wypadku jest zablokowany. Ruch w kierunku Gorzowa odbywa się prawym pasem.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości