• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Audi zderzyło się z chevroletem i peugeotem. Kierowca uciekł z miejsca wypadku

23 lutego 2024, 08:38, Anna Kluwak
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
Przy ul. Szczecińskiej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów – audi, chevroleta i peugeota. Kierujący audi, który był sprawcą, uciekł rozbitym autem z miejsca zdarzenia, zostawiając tablicę rejestracyjną. Policjanci ustalają, kto kierował pojazdem w momencie wypadku.

W piątek 23 lutego o godz. 2.14 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Szczecińskiej w Gorzowie. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej i policja.

Doszło tam do zdarzenia z udziałem trzech pojazdów – audi, chevroleta i peugeota. Audi zderzyło się z chevroletem, który rozbił się o drzewo. Następnie audi uderzyło w prawidłowo jadącego peugeota.

- Kierujący audi jechał za chevroletem, w pewnym momencie uderzył w tył pojazdu. W wyniku zderzenia wyrzuciło go na lewy pas, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym peugeotem. Kierujący audi uciekł rozbitym samochodem z miejsca zdarzenia, zostawiając tablicę rejestracyjną pojazdu – komentuje Oskar Stroński z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia, kto siedział za kierownicą audi. Na szczęście osoby podróżujące chevroletem i peugeotem nie odniosły poważnych obrażeń.

To nie pierwsza taka sytuacja w ostatnim czasie w Gorzowie, kiedy kierowca powodujący wypadek ucieka z miejsca zdarzenia.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości