• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

„Było widać błysk”. Mieszkańcy zostali bez prądu

22 lutego 2024, 10:15, Anna Kluwak
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa / archiwum
W środowy wieczór doszło do zerwania linii średniego napięcia na Wieprzycach. W związku z tym mieszkańcy Wieprzyc oraz miejscowości Jasiniec, Jeże, Jeżyki oraz ul. Dolnej, Kostrzyńskiej, Rzecznej i Wiśniowej w Gorzowie nie mają prądu. Awaria ma zostać usunięta do godz. 13 w czwartek 22 lutego.

- W środę 21 lutego po godz. 20 było widać ogromny błysk około 400 metrów od mojego domu na łące. Doszło do zerwania linii średniego napięcia na Wieprzycach. Zadzwoniłem na 112 i bardzo szybko pojawili się na miejscu strażacy z OSP Lubczyno oraz pogotowie energetyczne. W miejscu, gdzie doszło do awarii, jest trudno dostępny teren, dziki lasek, a do tego podmokłe łąki - informuje czytelnik Jakub. - Błysk był konkretny. Widziałam od siebie z balkonu - przyznaje pani Monika.

Przez awarię i zerwanie linii energetycznej prądu nie mają mieszkańcy Wieprzyc, ale również miejscowości Jasiniec, Jeże, Jeżyki oraz ul. Dolnej, Kostrzyńskiej, Rzecznej i Wiśniowej w Gorzowie.

Jak informuje Enea Operator awaria powinna zostać usunięta do godz. 13 w czwartek 22 lutego.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości