• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12
Wiadomości

Rozpędzonym audi wjechał we fiata. Ranne dzieci, sprawca uciekł pieszo

15 lutego 2024, 13:11, Marcin Kluwak
Kierujący osobowym audi wyprzedzał tuż przed wysepką przy ul. Kasprzaka. Ściął znak i uderzył we fiata, którym podróżowała kobieta z czwórką dzieci. Kierowca audi porzucił rozbity samochód i uciekł pieszo.

W czwartek 15 lutego około godz. 12.45 doszło do wypadku przy ul. Kasprzaka na pasie w kierunku centrum. Tuż przed sygnalizacją świetlną przy węźle  Gorzów Południe osobowe audi zderzyło się z fiatem.

Kierujący audi tuż przed wysepką zaczął wyprzedzać, ściął znak i uderzył z lewej strony we fiata, którym jechała kobieta z czwórką dzieci w wieku 1,5 roku oraz 5, 7 i 9 lat. Dzieci zostały ranione odłamkami szkła z rozbitego auta. Trafiły pod opiekę pogotowia. Kierujący audi porzucił auto, nie udzielił pomocy i uciekł pieszo z miejsca wypadku. 

Dzięki uprzejmości kierowcy ciężarówki mamy nagranie momentu wypadku. Jak się okazało,  mężczyzna pokręcił się przy rozbitych samochodach, zobaczył, co się stało, zabrał torbę i laptopa i uciekł pieszo.

Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje sprawcę, proszony jest o kontakt z policją lub naszą redakcją.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości