• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Gorzów: Awaria sieci energetycznej. Tysiące mieszkańców było bez prądu

13 lutego 2024, 08:36, Anna Kluwak
fot. archiwum
We wtorkowy poranek doszło do awarii sieci energetycznej, wskutek czego dochodzi do przerw w dostawie prądu. Problemy z prądem mają mieszkańcy Gorzowa, a także m.in. Kłodawy, Chwalęcic, Różanek czy Wawrowa.

We wtorek 13 lutego po godz. 8.20 doszło do awarii sieci energetycznej, wskutek czego dochodzi do przerw w dostawie prądu na terenie Gorzowa i okolicznych miejscowości.

Jak informuje Enea Operator, przerwy w dostawie prądu dotyczą Gorzowa, Kłodawy, Chwalęcic, Janczewa, Kłodawy, Lip, Łośna, Różanek, Mironic, Santocka, Wawrowa, Wojcieszyc i Zamoksza. Przewidywany czas naprawy awarii i przywrócenia zasilania to godz. 10.30. Z powodu braku zasilania, mieszkańcy Gorzowa nie mają również wody w swoich kranach.

Brak prądu, to również problemy z kursowaniem tramwajów. Tramwaj linii nr 4 utknął przy ul. Pomorskiej, drugi tramwaj stoi na rondzie Santockim.

- Awaria sieci energetycznej dotyczy odcinka od centrum do Fieldorfa-Nila. Nie kursują tramwaje linii nr 1, 3 oraz 4. Z kolei tramwaje linii nr 2 na odcinku Wieprzyce – os. Piaski kursują normalnie – mówi Marcin Pejski, rzecznik prasowy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości