• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

Do Gorzowa przyjeżdża wicelider. Siatkarze Stilonu zagrają z Wilkami

9 lutego 2024, 10:58, Marcin Kluwak
fot.: Karol Korniak Fotografia/ źródło: FB/Agencja-Inwestycyjna-Stilon-Gorzów
Siatkarze potrzebują waszego wsparcia. Przed nimi nie lada zadanie. Już w sobotę, o godzinie 18 w hali CEZiB-u, Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów rozegra mecz z wiceliderem tabeli - Wilkami z Wilczyna.

Po 17 meczach w siatkarskiej II lidze gorzowianie zajmują 6 miejsce, mając swoim koncie 29 punktów. DO tej pory Stilon wygrał 9 spotkań, a w 8 musiał uznać wyższość przeciwników.

W sobotę do Gorzowa przyjeżdżają Wilki. To wicelider tabeli, który ma na swoim koncie aż 37 punktów. Wilki wygrały 12 razy, 5 przegrali. To silna ekipa, ale Wilki w ostatniej kolejce niespodziewanie przegrali u siebie z drużyną CUK Anioły Toruń 2:3. Natomiast gorzowianie, po ostatnim domowym zwycięstwie, pod wodzą nowego trenera liczą na kolejne punkty w ligowej tabeli.

Mecz odbędzie się w sobotę, 10 lutego 2024 roku, o godzinie 18:00 w hali CEZiB w Gorzowie. Wstęp na to spotkanie dla wszystkich kibiców jest wolny, a ci, którzy chcą wspomóc klub, mogą zakupić cegiełki w kwocie 10 i 20 złotych.

Zawodnicy liczą na Waszą obecność i głośny doping. Jeżeli ktoś nie może tego dnia być w hali przy ulicy Warszawskiej, mecz może oglądać też w sieci na platformie YouTube.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości