• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/5°
  • Pojutrze /5°
  • Jakość powietrza (CAQI): 30 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Czołówka audi i busa. Dwie osoby poszkodowane

7 lutego 2024, 08:05
fot. Pomoc Drogowa Krok
W środowy poranek w Deszcznie koło Gorzowa doszło do czołowego zderzenia audi i busa. W wyniku wypadku dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

W środę 7 lutego o godz. 5.41 dyżurny gorzowskiej straży otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Lubuskiej w Deszcznie. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Na wysokości Biedronki doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki audi i busa. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane. Na czas akcji służb, droga w miejscu wypadku była zablokowana.

Zwróciliśmy się do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie w sprawie okoliczności wypadku. - Doszło do czołowego zderzenia busa marki peugeota i auta osobowego marki audi. Kierujący peugeotem jechał w stronę Gorzowa. W pewnym momencie kierujący busem zauważył, że jego pasem jedzie inne auto, próbował uniknąć zderzenie i zjechał na lewy pas, gdzie doszło do czołowego zderzenia z audi, które wróciło na swój pas - opowiada Ewelina Banaszek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości