• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25
Wiadomości

Gorzów: Nieznani sprawcy pobili 20-latka

5 lutego 2024, 19:05, Anna Kluwak
fot. KMP Gorzów
Policjanci z Gorzowa prowadzą postępowanie w sprawie pobicia 20-latka w rejonie mostu kolejowego od strony ul. Nadbrzeżnej. Mężczyzna miał być bity po głowie, a następnie wrzucony do kanału Kłodawki i kopany.

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosił się czytelnik Kornel, który poinformował, że w piątkowy wieczór 2 lutego około godz. 19 doszło do pobicia 20-letniego mężczyzny w rejonie mostu kolejowego od strony ul. Nadbrzeżnej.

- 20-latek miał zostać pobity przez trzech nieznanych sprawców. Był bity pięściami w głowę, a następnie wrzucony do kanału Kłodawki i kopany. Jeden ze sprawców miał nóż. Udało mu się uciec przed napastnikami w stronę bulwaru i zadzwonić na policję – opowiada czytelnik Kornel.

Pobity mężczyzna miał dotrzeć do policyjnego patrolu, który znajdował się w rejonie restauracji przy ul. Nadbrzeżnej. Natomiast napastników nie udało się zatrzymać. Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie czy potwierdza, że do takiego zdarzenia rzeczywiście doszło.

Policja faktycznie przyjęła zgłoszenie o pobiciu 20-latka, ale nie zdradza okoliczności zdarzenia. Ponadto napastników miało być dwóch, a nie trzech tak jak wskazywał czytelnik.

- Mogę jedynie potwierdzić, że zostało przyjęte zawiadomienie o pobiciu mężczyzny przez dwóch nieznanych sprawców. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie - komentuje Ewelina Banaszek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości