• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12
Wiadomości

SuperLiceum dla dorosłych w Żaku – na naukę nigdy nie jest za późno!

29 stycznia 2024, 09:45, Artykuł promocyjny
Człowiek uczy się całe życie – i to nie są puste słowa! Niezależnie od tego, ile masz lat, w liceum dla dorosłych w Żaku możesz zrobić średnie wykształcenie, zdobyć maturę i skorzystać z darmowych kursów online. To prostsze, niż myślisz.

Nigdy nie jest za późno. Liceum ogólnokształcące w Żaku to propozycja dla dorosłych osób, które chciałyby uzupełnić własne wykształcenie. Z wykształceniem średnim łatwiej znaleźć lepiej płatną pracę.

Zdobądź wykształcenie średnie z Żakiem

Liceum w Żaku przeznaczone jest dla osób pełnoletnich, które ukończyły szkołę podstawową, gimnazjum, szkołę branżową lub zasadniczą szkołę zawodową. To jedyne wymagania, jakie musisz spełnić.

Nauka w Żaku trwa trzy lub cztery lata (w zależności od posiadanego wykształcenia), a zajęcia odbywają się w trybie zaocznym. Dzięki temu bez problemu pogodzisz zajęcia z pracą, obowiązkami domowymi czy opieką nad dziećmi. Program nauczania jest zgodny z wymaganiami Ministerstwa Nauki i Edukacji. Po ukończeniu szkoły otrzymasz świadectwo, które potwierdza zdobycie wykształcenia średniego. Jako absolwent liceum dla dorosłych możesz także podejść do egzaminów maturalnych.

SuperLiceum dla dorosłych z darmowymi kursami online

W czasie nauki w Żaku możesz także korzystać z darmowych kursów online. To najlepszy sposób, żeby zdobyć konkretne umiejętności, które potem możesz wykorzystać w pracy.  Wybór jest naprawdę szeroki – w ofercie znajdują się m.in.:

  •  kursy językowe (angielski, niemiecki na różnych poziomach)
  •  kursy IT (m.in. obsługa Excela, obsługa pakietu Office, Google Analytics)
  • kursy biurowe (m.in. podstawy księgowości, kadry, płace, ZUS)
  • kursy medyczne (m.in. opieka nad seniorem, pierwsza pomoc pediatryczna).

Do wyboru masz ponad 50 darmowych kursów! Zajęcia odbywają się na platformie e-learningowej Żaka – to wygodne i proste rozwiązanie.

Zapisz się do liceum dla dorosłych w Żaku i zdobądź wykształcenie średnie. Możesz zrobić to online: Liceum dla dorosłych | Żak Gorzów Wielkopolski (zak.edu.pl) lub w sekretariacie szkoły w Gorzowie Wlkp. Kaskada ul. Łokietka 33/33 (3 pietro). Czekamy na Ciebie!

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/3 SuperLiceum dla dorosłych w Żaku – na naukę nigdy nie jest za późno!

1/3 SuperLiceum dla dorosłych w Żaku – na naukę nigdy nie jest za późno!

2/3 SuperLiceum dla dorosłych w Żaku – na naukę nigdy nie jest za późno!

2/3 SuperLiceum dla dorosłych w Żaku – na naukę nigdy nie jest za późno!

3/3 SuperLiceum dla dorosłych w Żaku – na naukę nigdy nie jest za późno!

3/3 SuperLiceum dla dorosłych w Żaku – na naukę nigdy nie jest za późno!

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości