W konkursie organizowanym przez firmę Noark Electric bierze udział 18 szkół, w tym uczniowie 3Bsm z Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie. Jest to doskonała okazja do rozwoju pasji i zdobycia cennych nagród. Każda z grup biorących udział w konkursie musi przedstawić funkcjonalne zastosowanie produktów i towarów dostarczonych przez organizatora.
Od nas wszystkich zależy, czy uczniowie z „Elektryka” przejdą do kolejnego etapu konkursu i wygrają drukarkę 3D oraz 3 tys. zł na pomoce dydaktyczne dla szkoły.
Głosowanie trwa do 31 stycznia. Głosować można na swojego faworyta raz dziennie. Na ten moment uczniowie z gorzowskiego „Elektryka” zebrali 11314 głosów. Aby oddać głos należy wejść na stronę konkursu, odnaleźć projekt szkoły z Gorzowa i kliknąć „głosuję”. Głosować na uczniów "Elektryka" można TUTAJ.
Pięć projektów z największą liczbą głosów awansuje do finału, które następnie zostaną ocenione przez jury składające się z trzech wybranych pracowników Noark Electric. Nagrody trafią do trzech najlepszych drużyn. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 5 lutego.
![]() |
Jeszcze nigdy nie było tak dobrze - 20-lecie kabaretu
23 maja 2025
kup bilet |
![]() |
Diamentowy koncert 60-lecia!
12 kwietnia 2026
kup bilet |
![]() |
Encore, Burlesque! by Lily Froú w Gorzowie Wielkopolskim
13 września 2025
kup bilet |
![]() |
Od Nowa: Mrozu | Zalewski | Igo | Smolik // Kev Fox | Mela Koteluk | Dawid Tyszkowski
27 lipca 2025
kup bilet |