• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Szczęśliwy finał poszukiwań. 12-letni Czarek został odnaleziony

22 stycznia 2024, 13:06, Anna Kluwak
fot. Lubuska policja
Policjanci z Gorzowa prowadzą na terenie miasta poszukiwania 12-letniego Cezarego Maślaka. Chłopiec po raz ostatni był widziany w niedzielne popołudnie przy ul. Żerańskiej na Zawarciu. Ktokolwiek widział 12-latka, proszony jest o kontakt z policją.

W niedzielny wieczór 21 stycznia dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenia o zagięciu 12-letniego Cezarego Maślaka. Chłopiec po raz ostatni był widziany w niedzielę około godz. 17 przy ul. Żerańskiej na gorzowskim Zawarciu. Do chwili obecnej nie wrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Dlatego też rodzina chłopca prosi o pomoc w odnalezieniu 12-latka.

Chłopiec ma 150 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Włosy krótkie, brązowe, oczy brązowe. Blizna na brwi lewej, brak zarostu na brwi. W chwili zaginięcia Czarek mógł być ubrany w czarną bluzę z kapturem na zamek z napisem, czarne szerokie spodnie materiałowe, czarne buty marki adidas z brązowymi podeszwami. 12-latek nie miał kurtki czapki.

- W przypadku zauważenia osoby odpowiadającej wyżej wymienionemu rysopisowi prosimy o kontakt z gorzowską policją pod numerem telefonu 47 79 12 512 lub pod numerem alarmowym 112 - podkreśla Ewelina Banaszek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

godz. 14.25 - Gorzowscy policjanci zakończyli poszukiwania 12-latka. Chłopiec został odnaleziony i znajduje się pod opieką rodziny. Dziękujemy wszystkim za pomoc - komentuje Ewelina Banaszek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości