• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Reprezentacja Polski U20 gra w Arenie Gorzów. Przyjdź i kibicuj siatkarzom

10 stycznia 2024, 11:30, Anna Kluwak
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W dniach 10-14 stycznia 2024 roku w Arenie Gorzów odbywają się mistrzostwa Europy Wschodniej U20 w siatkówce mężczyzn. Są to jednocześnie kwalifikacje do mistrzostw Europy U20. Bilety można kupić online lub w kasie w Arenie Gorzów. Mecze reprezentacji Polski będą transmitowane na antenie Polsat Sport News.

Mistrzostwa Europy Wschodniej w siatkówce mężczyzn (EEVZA) to pierwsza międzynarodowa impreza sportowa, która odbywa się w hali sportowo-widowiskowej Arena Gorzów. Są to jednocześnie kwalifikacje do mistrzostw Europy U20. W turnieju biorą udział reprezentacje U20 Polski, Łotwy, Estonii, Ukrainy i Azerbejdżanu. Mecze siatkarzy będą rozgrywane od środy 10 stycznia do niedzieli 14 stycznia w Arenie Gorzów.

- Chcemy docierać z siatkówką do wszystkich ośrodków w Polsce. W Gorzowie jesteśmy pierwszy raz i jesteśmy oczarowani obiektem, jego fikcjonalnością, a dodatkowe boisko treningowej to prawdziwa perełka. Położenie Gorzowa w niedalekiej odległości od dużych ośrodków daje szanse na organizację kolejnych rozgrywek międzynarodowych, również na poziomie seniorskim - mówi Wojciech Czayka, dyrektor turnieju EEVZA Gorzów 2024 oraz dyrektor Pionu Rozgrywek Krajowych i Międzynarodowych PZPS. Wykluczył jednak mecze reprezentacji mężczyzn, których spotkania wymagają większych obiektów.

Przyjdź i kibicuj siatkarzom w Arenie Gorzów

Mecze poszczególnych reprezentacji będą rozgrywane od środy 10 stycznia do niedzieli 14 stycznia o godz. 17 i 20 w Arenie Gorzów. Bilety wstępu są w cenie 10 zł niezależnie od miejsca na trybunach.

Bilety na Mistrzostwa Europy Wschodniej U20 w siatkówce mężczyzn dostępne są na stronie ebilet.pl oraz w każdy dzień meczowy w kasie Areny Gorzów w godz. 12-21.

Ponadto wszystkie mecze reprezentacji Polski U20 będą transmitowane na antenie Polsat Sport News.

Harmonogram mistrzostw Europy Wschodniej U20 w siatkówce mężczyzn w Arenie Gorzów

środa 10 stycznia

godz. 17 – Polska - Łotwa

godz. 20 – Estonia - Ukraina

czwartek 11 stycznia

godz. 17 – Ukraina – Polska

godz. 20 – Estonia - Azerbejdżan

piątek 12 stycznia

godz. 17 – Azerbejdżan - Ukraina

godz. 20 – Łotwa - Estonia

sobota 13 stycznia

godz. 17 – Polska - Estonia

godz. 20 – Łotwa – Azerbejdżan

niedziela 14 stycznia

godz. 17 – Azerbejdżan - Polska

godz. 20 – Ukraina - Łotwa

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości