• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Zimowy Narodowy na lodowisku Słowianki w Gorzowie

22 lutego 2024, 07:36, Anna Kluwak
fot. Zimowy Narodowy
Jedno z najbardziej rozpoznawanych zimowych miasteczek wraca do Gorzowa. W sobotę 24 lutego i niedzielę 25 lutego na lodowisku Słowianki w Gorzowie pojawi się „Zimowy Narodowy”. Na dzieci, młodzież i dorosłych czeka mnóstwo atrakcji.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

„Zimowy Narodowy” goszczący przez ostatnie lata na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, w tym roku po raz kolejny wyruszy w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą. Na swojej mapie ma aż 16 miejscowości, a jedną z nich jest właśnie Gorzów Wielkopolski.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

W sobotę 24 lutego i niedzielę 25 lutego atmosfera z „Zimowego Narodowego” przeniesie się na 1100 m.k. lodowiska Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego „Słowianka” w Gorzowie. Przez dwa dni, wszystkim odwiedzającym lodowisko „Zimowy Narodowy” oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Będzie to ostatni weekend ferii w województwie lubuskim, które rozpoczną się 12 lutego i potrwają do 25 lutego.

Zimowy Narodowy w Gorzowie 2024. Jakie atrakcje czekają na lodowisku Słowianki na odwiedzających?

W ramach „Poranków dla dzieci z PGE”, najmłodsi będą mogli postawić swoje pierwsze kroki na łyżwach. Na młodzież i dorosłych będą czekać warsztaty i trening z jazdy na łyżwach. Będzie można także wziąć udział w Disco Lodowisko z 4FUN.TV, czyli w lodowej dyskotece w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV. Dodatkowo, dostępne będą również animacje w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, a także łamigłówki i konkursy z nagrodami. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „Czas na łyżwy”.

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach - dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia są bezpłatne. Na odwiedzających stronę www.zimowynarodowy.pl czeka niespodzianka - darmowe wejściówki do pobrania, które dla Gorzowa będą dostępne od 14 lutego. Liczba bezpłatnych biletów będzie ograniczona.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości