• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11
Wiadomości

Kierujący BMW wjechał w przystanek tramwajowy i uciekł

9 stycznia 2024, 10:45, Anna Kluwak
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór przy ul. Warszawskiej w Gorzowie. Kierujący BMW wjechał w przystanek tramwajowy „Plac Staromiejski”, zniszczył wiatę i uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawą zajmuje się policja.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

- Kierowca BMW wjechał w przystanek tramwajowy, rozwalił miskę olejową, a pomimo wszystko uciekł. Jest to przystanek Plac Staromiejski - napisała czytelniczka Julita.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek 8 stycznia po godz. 20 przy ul. Warszawskiej. Kierujący samochodem marki BMW jechał ul. Warszawską w kierunku ronda Zgody. W pewnym momencie auto zjechało na lewą stronę, gdzie uderzyło w przystanek tramwajowy „Plac Staromiejski”. Wiata przystankowa została kompletnie zniszczona. Całe szczęście, że w momencie zdarzenia nikt nie siedział na ławce.

Świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce policję. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o kierującym BMW, który wjechał w przystanek komunikacji miejskiej i odjechał z miejsca zdarzenia. Patrol pojechał na miejsce i przesłuchał świadków. Trwają czynności zmierzające do ustalenia kierowcy BMW – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci będą sprawdzać miejski monitoring, aby dotrzeć do kierowcy, który odjechał z miejsca zdarzenia uszkodzonym autem. Z kolei zniszczona wiata przystankowa została wygrodzona, jednak przystanek dalej funkcjonuje i zatrzymuj się przy nim tramwaje.

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości