• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Święto, niedziela, czy zwykły dzień? Zakupy zrobisz w Sklepie Polskim

5 stycznia 2024, 21:14, materiał promocyjny
fot. archiwum
W Święto Trzech Króli zakupy w Gorzowie będzie można zrobić w Sklepie Polskim. Poszczególne markety będą czynne nie tylko w sobotę 6 stycznia, ale również w niedzielę 7 stycznia. W Sklepie Polskim kupicie wszystko, co wam będzie potrzebne. Czy to na obiad, wyjątkowe przyjęcie, czy spotkanie z przyjaciółmi.

W sobotę 6 stycznia przypada święto Objawienia Pańskiego, które jest potocznie nazywane Świętem Trzech Króli. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w święto praktycznie wszystkie sklepy będą zamknięte. Wyjątkiem są punkty, w których pracują właściciele i ich rodziny.

Tak też jest w przypadku Sklepu Polskiego, gdzie w kilku lokalizacjach na terenie Gorzowa oraz w Baczynie i Wawrowie będzie można zrobić zakupy zarówno w Święto Trzech Króli, a także dzień później w niedzielę.

Zarówno w sobotę 6 stycznia, jak i w niedzielę 7 stycznia Sklep Polski przy ul. Ulimskiej będzie czynny w godz. 9-20, przy ul. Kombatantów w godz. 10-18, przy ul. Batalionu Zośka w godz.10-18 oraz w Baczynie i na Osiedlu Bermudy w Wawrowie w godz. 8-15.

W ofercie znajdziemy świeże warzywa i owoce, które są codzienne dostarczane oraz wędliny od Zyguły. Zaopatrzymy się tam też w niezbędne artykuły codziennego użytku, a także pyszne ciasto, kiedy odwiedzi nas rodzina z niespodziewaną wizytą.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości