• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Rozbój w Gorzowie. Zaatakowali mężczyznę i ukradli saszetkę z pieniędzmi

5 stycznia 2024, 11:51, Anna Kluwak
fot. Anna Kluwak
Przy sklepie Żabka na os. Dolinki w Gorzowie doszło do rozboju. Dwóch sprawców zaatakowało mężczyznę i ukradło saszetkę z pieniędzmi. Policjanci zatrzymali 30 i 33-latka. Są to osoby bardzo dobrze znane funkcjonariuszom. Usłyszeli zarzut rozboju.

- Po świętach w Gorzowie doszło do napadu. Zostali zatrzymani w tej sprawie dwaj mężczyźni. Oboje multi recydywa, jeden z nich był poszukiwany. Do zatrzymania doszło w mieszkaniu na Placu Staromiejskim – napisała do redakcji portalu gorzowianin.com czytelniczka.

Wszystko wydarzyło się w środę 27 grudnia 2023 roku około godz. 9.30 w pobliżu sklepu Żabka przy ul. Widok. Dwóch sprawców zaatakowało mężczyznę, pobiło go i ukradło saszetkę z pieniędzmi. Na miejsce zostało wezwane pogotowie, które udzieliło pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. Natomiast policjanci przystąpili do działań i poszukiwań sprawców.

- Policjanci zatrzymali dwóch sprawców w wieku 30 i 33 lat, którzy są odpowiedzialni za dokonanie rozboju przy ul. Widok. Wszystkie przedmioty, które ukradli, zostały zwrócone poszkodowanemu mężczyźnie. Są to osoby bardzo dobrze znane policji. Sprawa jest rozwojowa – komentuje Oskar Stroński z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

30 i 33-latek usłyszeli zarzuty rozboju. Zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. Jednak ze względu na działanie w warunkach recydywy, ta kara może być wyższa.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości