• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Zwłoki mężczyzny odnalezione w zaroślach

30 grudnia 2023, 19:30, Anna Kluwak
fot. Damian Pyta
W sobotę doszło do tragicznego odkrycia w zaroślach przy ul. Myśliborskiej w Gorzowie. Zostały odnalezione zwłoki młodego mężczyzny. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

W sobotę 30 grudnia około godz. 15 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie, otrzymał zgłoszenie, że w zaroślach przy ul. Myśliborskiej koło McDonalda zostały odnalezione zwłoki. Ciało zostało zauważone przez postronną osobę. Na miejsce została wysłana policja, która zabezpieczyła teren.

- Zostały odnalezione zwłoki mężczyzny. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia – komentuje Oskar Stroński z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, są to zwłoki młodego mężczyzny, które są w stanie rozkładu. Miały leżeć w tym miejscu od kilku dni.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości