• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Audi zderzyło się z kią i zatrzymało na chodniku

28 grudnia 2023, 15:26
fot. gorzowianin.com
Na skrzyżowaniu ul. Dekerta i Czartoryskiego w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – audi i kii. W wyniku zderzenia, audi zatrzymało się na chodniku, gdzie uderzyło w znak. Pasażerka podróżująca kią trafiła pod opiekę pogotowia.

W czwartek 28 grudnia o godz. 14.26 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ul. Dekerta i Czartoryskiego. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Okazało się, że doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych – audi i kii. Audi po ty, jak zderzyło się z kią, zatrzymało się na chodniku, gdzie uderzyło w znak.

Starsza kobieta, która podróżowała na fotelu pasażera w aucie marki kia, trafiła pod opiekę pogotowia. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości