• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Gorzów: Potrącił pieszego i odjechał. Kto widział ten wypadek?

28 grudnia 2023, 11:15, Anna Kluwak
fot. archiwum
Policjanci z Gorzowa szukają świadków wypadku, do którego doszło we wtorek 26 grudnia na rondzie Santockim w Gorzowie. Kierujący samochodem osobowym potrącił przechodzącego przez pasy mężczyznę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się w drugi dzień świąt we wtorek 26 grudnia około godz. 19 na rondzie Santockim w Gorzowie. Przez oznakowane przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną od strony ul. Podmiejskiej przechodził mężczyzna. Pieszy szedł od ul. Warszawskiej w kierunku centrum Gorzowa.

Kiedy mężczyzna znajdował się na pasach, został potrącony przez kierowcę samochodu osobowego. Kierowca po tym, jak potrącił mężczyznę, nie udzielił mu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Potrącony pieszy doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala.

Policjanci szukają świadków wypadku. - Jeżeli ktokolwiek był świadkiem tego zdarzenia lub posiada informacje na temat potrącenia, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie pod numerem 47 791 27 06 – podkreśla Mateusz Sławek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości