• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Sparingi przez sezonem 2024. Z kim zmierzy się Stal Gorzów?

4 lutego 2024, 08:15, Anna Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Nie możecie doczekać się już zapachu etanolu i ryku silników? Wiemy, kiedy Stal Gorzów wyjedzie na tor w 2024 roku. Pierwszym rywalem Stali Gorzów podczas sparingów w sezonie 2024 będzie Unia Leszno, następnie GKM Grudziądz, a na sam koniec gorzowianie sprawdzą swoją formę ze Spartą Wrocław.

Sezon żużlowy rusza w piątek 12 kwietnia 2024 roku, natomiast Stal Gorzów swój pierwszy mecz rozegra w niedzielę 14 kwietnia z drużyną Apatora Toruń. Jednak jeszcze przed sezonem, żużlowcy wszystkich klubów planują mecze sparingowe. Te odbędą się jeszcze w marcu.

Stal Gorzów. Sparingi Stali Gorzów w sezonie 2024

Stal Gorzów przed sezonem zmierzy się z trzema drużynami. Rywalami gorzowian będzie Unia Leszno, GKM Grudziądz oraz Sparta Wrocław. Zaplanowano mecze domowe oraz na wyjeździe.

Pierwszy sparing gorzowianie rozegrają w Lesznie we wtorek 26 marca, natomiast w środę 27 marca odbędzie się rewanż na stadionie z Gorzowie. Z kolei we wtorek 2 kwietnia sparing odbędzie się w Grudziądzu, a w środę 3 kwietnia w Gorzowie. Ostatni sprawdzian przed sezonem, to starcia z drużyną z Wrocławia. W sobotę 6 kwietnia Stal pojedzie do Wrocławia, a w niedzielę podejmie na własnym torze drużynę Sparty.

Terminarz sparingów Stali Gorzów w sezonie 2024

26 marca - Unia Leszno - Stal Gorzów

27 marca - Stal Gorzów - Unia Leszno

2 kwietnia - GKM Grudziądz - Stal Gorzów

3 kwietnia - Stal Gorzów - GKM Grudziądz

6 kwietnia - Sparta Wrocław - Stal Gorzów

7 kwietnia - Stal Gorzów - Sparta Wrocław

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości