• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 6
Wiadomości

Zakupy w Wigilię i święta? Zrobisz je w Sklepie Polskim

23 grudnia 2023, 12:19, materiał promocyjny
fot. Paulina Woźny
Świąteczne zakupy będzie można zrobić w Sklepie Polskim. Poszczególne markety będą czynne nie tylko w niedzielę 24 grudnia, ale również w pozostałe świąteczne dni. Oprócz artykułów spożywczych i codziennego użytku, kupisz tam również produkty niezbędne na wigilijny stół.

Przed nami święta Bożego Narodzenia, więc zgodnie z obowiązującymi przepisami, sklepy będą zamknięte zarówno w Wigilię, jak i w pierwszy oraz drugi dzień świąt. Wyjątkiem są sklepy, w których pracują właściciele i ich rodziny.

Tak też jest w przypadku Sklepu Polskiego, gdzie w kilku lokalizacjach na terenie Gorzowa oraz w Baczynie i Wawrowie będzie można zrobić świąteczne zakupy na ostatnią chwilę.

W niedzielę 24 grudnia Sklep Polski przy ul. Ulimskiej będzie czynny w godz. 8-14, przy ul. Kombatantów w godz. 8-15, przy ul. Batalionu Zośka w godz. 8-15 a w Baczynie w godz. 8-15 oraz na Osiedlu Bermudy w Wawrowie w godz. 8-15.

Mało tego, jeżeli zabraknie czegoś na świątecznym stole i przyjedzie do nas rodzina z niespodziewaną wizytą, to nic straconego. Sklep Polski będzie również czynny również w pozostałe świąteczne dni.

W pierwszy dzień świąt w poniedziałek 25 grudnia zakupy będzie można zrobić w sklepie przy ul. Kombatantów, Batalionu Zośka i Ulimskiej w Gorzowie oraz w Baczynie w godz. 10-16. Natomiast w drugi dzień świąt we wtorek 26 grudnia w godz. 10-16 będzie czynny Sklep Polski przy ul. Batalionu Zośka w Gorzowie.

W ofercie znajdziemy świeże warzywa i owoce, które są codzienne dostarczane oraz wędliny od Zyguły. Zaopatrzymy się tam też w niezbędne artykuły codziennego użytku, a także rzeczy niezbędne na wigilijny stół.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości