• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Moment wypadku nagrała kamera. Tak renault uderzyło w bariery na S3

21 grudnia 2023, 20:36, Marcin Kluwak
fot. WITD
Inspekcja Transportu Drogowego umieściła w sieci film ze środowego wypadku na drodze S3. Na nagraniu z kamerki z samochodu służbowego wyraźnie widać, jak kierujący uderza w barierki na zjeździe z drogi ekspresowej.

- Samochód osobowy jadący przed radiowozem Inspekcja Transportu Drogowego uderzył w barierę energochłonną i dachował. Inspektorzy natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia i ruszyli z pomocą poszkodowanym. Pomogli wydostać się kierowcy i pasażerce z rozbitego pojazdu – czytamy na profilu Inspekcji Transportu Drogowego.

Kiedy służby ratunkowe dotarły na miejsce, okazało się, że samochód osobowy marki renault zawisł dwoma kołami na barierkach energochłonnych. Auto zawisło na barierkach tyłem do kierunku jazdy. - Kierujący renault nie dostosował prędkości do warunków na drodze, uderzył w bariery energochłonne, wskutek czego pojazd został obrócony i auto zawisło na barierkach. Policjanci zdecydowali o ukaraniu kierowcy renault mandatem w wysokości 1050 zł - mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dwie osoby, które podróżowały autem, doznały lekkich obrażeń i trafiły pod opiekę pogotowia. Jeden pas w kierunku Szczecina był zablokowany.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości