• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12
Wiadomości

Kierujący lexusem potrącił kobietę na pasach

21 grudnia 2023, 18:11, Anna Kluwak
fot. Damian Pyta
Na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Fredry w Gorzowie doszło do wypadku. Kierujący lexusem potrącił przechodzącą przez pasy 45-letnią kobietę. Ranna piesza została przetransportowana do szpitala.

W czwartek 21 grudnia około godz. 17.30 doszło do potrącenia na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Fredry w Gorzowie. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszej czytelniczki Agnieszki.

Do zdarzenia doszło na pasach na wysokości sklepu Intermarche. Kierujący samochodem osobowym marki lexus jechał ul. Fredry od strony ul. Matejki w kierunku ul. Słowiańskiej i potrącił znajdującą się na pasach kobietę.

- Na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 45-letniej kobiety. Kierujący lexusem był trzeźwy. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia - mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Potrącona piesza doznała obrażeń, trafiła pod opiekę pogotowia, a następnie została przetransportowana do szpitala.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości