• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Wypadek na S3 w Gorzowie. Renault zawisło na barierkach

20 grudnia 2023, 11:34, Anna Kluwak
fot. Wypadki Gorzów
Na węźle S3 Gorzów Zachód doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki renault. Jak się okazało, auto zawisło dwoma kołami na barierach energochłonnych. Dwie osoby zostały poszkodowane.

W środę 20 grudnia o godz. 11.08 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze ekspresowej S3. Do zdarzenia doszło na węźle Gorzów Zachód, na pasie w kierunku Szczecina. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz dwie karetki pogotowia.

Kiedy służby dotarły na miejsce, okazało się, że samochód osobowy marki renault zawisł dwoma kołami na barierkach energochłonnych. Auto zawisło na barierkach tyłem do kierunku jazdy. - Kierujący renault nie dostosował prędkości do warunków na drodze, uderzył w bariery energochłonne, wskutek czego pojazd został obrócony i auto zawisło na barierkach. Policjanci zdecydowali o ukaraniu kierowcy renault mandatem w wysokości 1050 zł - mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dwie osoby, które podróżowały autem, doznały lekkich obrażeń i trafiły pod opiekę pogotowia. Jeden pas w kierunku Szczecina jest zablokowany.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości