We wtorek 19 grudnia o godz. 14 został otwarty Burger King przy ul. Warszawskiej 68, gdzie do września funkcjonowała jeszcze pizzeria O.K. Historia zatoczyła koło, ponieważ amerykański fast food mieścił się w tym samym miejscu w latach 1998-200.
Tym samym był to wielki powrót po 23 latach przerwy. Burger King przy ul. Warszawskiej jest jedyną knajpą tej sieci w Gorzowie i województwie lubuskim. Inne lokale Burger Kinga znajdują się w Poznaniu czy też w Szczecinie.
Już na kilkanaście minut przed otwarciem, ustawiła się kolejka kilkudziesięciu osób - naliczyliśmy około 40 młodych osób, którym nie przeszkadzały opady deszczu i cierpliwie czekały na otwarcie drzwi. Byli to przede wszystkim uczniowie pobliskiego CEZiB-u. W środku zrobiło się tłoczno, zarówno przed kasami jak i panelami do samodzielnych zamówień.
Co czekało na gości? Darmowe, papierowe korony z logo firmy, a także tort. Natomiast jeżeli ktoś złożył zamówienie za minimum 10 zł, otrzymywał darmowego burger Whooper. Natomiast przy zamówieniu za minimum 50 zł były to skarpetki z logotypem sieciówki.
Lokal ma opcję Drive Thru, czyli możliwoś złożenia i odbioru zamówienia bez konieczności wysiadania z samochodu.
Burger King przy ul. Warszawskiej będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 8-22, natomiast w niedziele w godz. 9-22. Natomiast dostawy będą realizowane w godz. 9-21, dzięki czemu będzie można zjeść ulubionego fast food w pracy lub w domu.
|
OD NOWA: Kortez | Igo | Ralph Kaminski | Kasia Sienkiewicz
26 lipca 2026
kup bilet |
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |