• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12
Wiadomości

Gorzów: Pijany kierujący audi zderzył się z volkswagenem

17 grudnia 2023, 11:44, Anna Kluwak
fot. Damian Pyta
Przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych - audi i volkswagena. Jak się okazało, kierujący audi jest pod wpływem alkoholu. Mężczyzna ma w swoim organizmie aż 2,5 promila alkoholu.

W niedzielę 17 grudnia o godz. 11.15 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej i policja.

Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych - audi i volkswagena. Jak się okazało, kierujący audi jest pod wpływem alkoholu. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

- Mężczyzna kierujący audi miał w swoim organizmie aż 2,5 promila alkoholu. Na miejscu trwają policyjne czynności. W wyniku wypadku poszkodowany został pasażer volkswagena, który został przetransportowany do szpitala - mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości