• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Zderzenie BMW z audi. Wymuszenie podczas lewoskrętu

15 grudnia 2023, 20:48, Anna Kluwak
fot. Wypadki Gorzów
W piątkowy wieczór na skrzyżowaniu ul. Chrobrego ze Spichrzową i mostem Staromiejskim w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem BMW i audi. Kierujący BMW zjeżdżając z mostu w lewo w ul. Spichrzową, wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym kierowcy audi.

W piątek 15 grudnia po godz. 20 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ul. Chrobrego ze Spichrzową i mostem Staromiejskim. Doszło tam do zderzenia BMW i audi.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący BMW zjeżdżał z mostu Staromiejskiego i chciał skręcić w lewo w ul. Spichrzową, natomiast kierujący audi jechało ul. Chrobrego od centrum w kierunku mostu. Kierujący BMW wymusił pierwszeństwo podczas lewoskrętu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym audi. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości