• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Zderzenie dwóch ciężarówek na S3 koło Gorzowa. Na jezdnię rozsypał się węgiel

14 grudnia 2023, 17:13, Anna Kluwak
Na drodze ekspresowej S3 pomiędzy Skwierzyną, a Gorzowem doszło do wypadku. Na wysokości Trzebiszewa doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Jedna z nich przewoziła węgiel. W wyniku zderzenia, na jezdnię rozsypał się węgiel. Trasa S3 w stronę Gorzowa jest całkowicie zablokowana.

W czwartek 14 grudnia o godz. 16.35 dyżurny Komendy Powiatowej PSP w Międzyrzeczu otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch pojazdów ciężarowych na 104 km drogi ekspresowej S3 na wysokości Trzebiszewa. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie.

Na pasie w kierunku Gorzowa doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego przewożącego węgiel oraz drugiej ciężarówki. W wyniku zderzenia na jezdnię rozsypał się węgiel. Na szczęście żadnemu z kierowców nic się nie stało.

-  Na tył samochodu ciężarowego MAN przewożącego węgiel, najechała inna ciężarówka, kierowana przez obywatela Rumunii.  Wskutek tego zdarzenia, część  przewożonego węgla wysypała się na jezdnię - relacjonują strażacy z OSP Skwierzyna.

Droga ekspresowa S3 w kierunku Gorzowa jest całkowicie zablokowana. Kierowcy utknęli w kilkukilometrowym korku. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Zielonej Górze utrudnienia mogą potrwać co najmniej 4 godziny.

AKTUALIZACJA

godz. 18 - Ruch w stronę Gorzowa odbywa się prawym pasem. Cały czas zablokowany jest lewy pas.

godz. 20.35 - Droga została całkowicie odblokowana.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości