• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Koncert Muzyki Filmowej w Arenie Gorzów. Na scenie 100-osobowa orkiestra i chór

12 grudnia 2023, 12:17, Anna Kluwak
fot. Łukasz Kulczyński, Urząd Miasta Gorzowa
Takiego wydarzenia w Gorzowie jeszcze nie było. W marcu 2024 roku w Arenie Gorzów odbędzie się Koncert Muzyki Filmowej, podczas którego usłyszymy muzykę m.in. z filmu Władca Pierścieni czy Piraci z Karaibów. Na scenie wystąpi 100-osobowa orkiestra Royal Symphony Orchestra oraz 100-osobowy chór. Bilety są już w sprzedaży.

Hala widowiskowo-sportowa Arena Gorzów została oficjalnie otwarta. Na temat tego wydarzenia pisaliśmy w artykule "Mieszkańcy bawili się na otwarciu Areny Gorzów. Tak ocenili nową halę" oraz w relacji na żywo. Powoli zapełnia kalendarz wydarzeń, które zostaną zorganizowane w Arenie Gorzów w najbliższych miesiącach. Oprócz meczów koszykówki czy piłki ręcznej, w nowej hali zaplanowano również koncerty czy występy kabaretów.

W środę 14 lutego swój koncert zagra Lady Pank w ramach MTV Unplugged. W sobotę 24 lutego na scenie hali widowiskowo-sportowej wystąpi Kabaret Neo-Nówka. Natomiast w niedzielę 10 marca wystąpi Piotr Rubik z koncertem „Niech mówią, że to nie jest miłość”a w niedzielę 10 listopada zaplanowano spektakl musicalu Metro - Koncert Jubileuszowy 30 lat.

Arena Gorzów. Koncert Muzyki Filmowej w Arenie Gorzów

Znamy kolejne wydarzenie, które odbędzie się w nowej hali widowiskowo-sportowej. W sobotę 23 marca o godz. 19 w Arenie Gorzów odbędzie się Koncert Muzyki Filmowej. Będą to największe hity muzyki filmowej w doskonałych aranżacjach. Usłyszymy m.in. suity symfoniczne z filmów takich jak Gwiezdne Wojny, Władca Pierścieni, Piraci z Karaibów, Mroczny Rycerz, Jurrasic Park, Incepcja, Cinema Paradiso oraz Harry Potter. Będzie to multimedialne widowisko z wykorzystaniem ponad 100 m.kw. ekranu LED w najwyższej rozdzielczości 4K.

Na scenie pojawi się 100-osobowa orkiestra: Royal Symphony Orchestra pod batutą José Maria Florêncio oraz 100-osobowy chór. Goście specjalni to Justyna Steczkowska, Alicja Szemplińska oraz Krzysztof Cugowski. Imprezę poprowadzi natomiast Tomasz Kammel.

Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży, ceny są uzależnione od miejsca na widowni. Najtańszy bilet kosztuje 99 zł, a najdroższy 259 zł. Są też do nabycia bilety VIP w cenie 399 zł.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości